Harjoitusjärjestys

HARJOITUKSET

 

Tampereen ja lähialueiden seurat harjoittelevat jo lauantaina 8.4. Stara-tapahtuman jälkeen. Sunnuntaina harjoittelevat kauempaa tulevat seurat. Haluamme tarjota joukkueiden suuresta määrästä huolimatta mahdollisuuden viralliseen harjoitukseen, joten tämän vuoksi joudumme aloittamaan harjoitukset jo klo 7.30. Rantaperkiön Isku tarjoaa kuitenkin mahdollisuuden vaihtaa harjoitusvuoron jo lauantai-illalle klo 17.45 jälkeen. Mikäli jätätte harjoitusvuoronne käyttämättä/haluatte vaihtaa harjoitusaikanne lauantaihin, ottakaa yhteyttä rantaperkionisku.kilpailut@gmail.com torstaihin 16.3. mennessä!

Harjoitukset etenevät seuroittain ikäjärjestyksessä. Jokaisella joukkueella on 2,5 min harjoitusaikaa, ja aika alkaa aina heti seuraavan joukkueen perään.

HUOM! Musiikki tulee olla toimitettuna musiikkipisteelle CD-levyllä hyvissä ajoin ennen omaa harjoitusvuoroa!

 

LAUANTAI 8.4.  (päivitetty 4.4.)

 

Aika

Seura

Joukkue

Sarja

16.00-16.02:30

Rantaperkiön Isku

Iris 08

8-10 v

16.02:30-16.05

Rantaperkiön Isku

ISKU AGG Iris

8-10 v

16.05-16.07:30

Rantaperkiön Isku

ISKU AGG Isla

10-12 v

16.07:30-16.10

Rantaperkiön Isku

Isla 05

10-12 v

16.10-16.12:30

Rantaperkiön Isku

Idra 04

12-14 kilpa

16.12:30-16.15

Rantaperkiön Isku

Isku Kilpa Idra

12-14 kilpa

16.15-16.17:30

Rantaperkiön Isku

ISKU AGG Idra

12-14 SM

16.17:30-16.20

Rantaperkiön Isku

Isku Kilpa Nikhi

14-16 kilpa

16.20-16.22:30

Rantaperkiön Isku

Isku Kilpa Jr

16-20 kilpa

16.22:30-16.25

Rantaperkiön Isku

Isku Kilpa Sr

16-20 kilpa

16.25-16.27:30

Tampereen Kisatoverit

Veronica

8-10 v

16.27:30-16.30

Tampereen Työväen Naisvoimistelijat

Atla

8-10 v

16.30-16.32:30

Tampereen Työväen Naisvoimistelijat

Ilda

8-10 v

16.32:30-16.35

Tampereen Työväen Naisvoimistelijat

Aida

10-12 v

16.35-16.37:30

Tampereen Työväen Naisvoimistelijat

Fiona

10-12 v

16.37:30-16.40

Tampereen Työväen Naisvoimistelijat

Vida

12-14 SM

16.40-16.42:30

Tampereen Työväen Naisvoimistelijat EI HARJOITTELE

Polaris

14-16 kilpa

16.42:30-16.45

Tampereen Työväen Naisvoimistelijat

Kofore

yli 18 kilpa

16.45-16.47:30

Tampereen Voimistelijat

Aura

8-10 v

16.47:30-16.50

Tampereen Voimistelijat

Serena

8-10 v

16.50-16.52:30

Tampereen Voimistelijat EI HARJOITTELE

Meea Jr

10-12 v

16.52:30-16.55

Tampereen Voimistelijat

Team Minetit

10-12 v

16.55-16.57:30

Tampereen Voimistelijat

Onessia Jr

12-14 kilpa

16.57:30-17.00

Tampereen Voimistelijat EI HARJOITTELE

Rosette

12-14 kilpa

17.00-17.02:30

Tampereen Voimistelijat EI HARJOITTELE

Meea

12-14 SM

17.02:30-17.05

Tampereen Voimistelijat EI HARJOITTELE

Team Meea

12-14 SM

17.05-17.07:30

Tampereen Voimistelijat

Onessia

14-16 kilpa

17.07:30-17.10

Tampereen Voimistelijat

Onette

14-16 kilpa

17.10-17.12:30

Tampereen Voimistelijat PERUNUT

Onette jr

14-16 kilpa

17.12:30-17.15

Tampereen Voimistelijat

Onella

16-20 kilpa

17.15-17.17:30

Tampereen Voimistelijat EI HARJOITTELE

Minetit VerySenior

yli 18 kilpa

17.17:30-17.20

Tampereen Yritys

Ixia

12-14 kilpa

17.20-17.22:30

Nokian Voimisteluseura

Vionat

8-10 v

17.22:30-17.25

Nokian Voimisteluseura

Firella

10-12 v

17.25-17.27:30

Nokian Voimisteluseura

Team Pink

10-12 v

17.27:30-17.30

Nokian Voimisteluseura

Eledia

12-14 kilpa

17.30-17.32:30

Nokian Voimisteluseura

Fannit

14-16 kilpa

17.32:30-17.35

Lempäälän Pandat

Bianco

8-10 v

17.35-17.37:30

Lempäälän Pandat

Verde

8-10 v

17.37:30-17.40

Ylöjärven Isku

Kaisla

12-14 kilpa

17.40-17.42:30

Ylöjärven Isku

Valo

14-16 kilpa

17.42:30-17.45

Tampereen Voimistelijat

Minetit

yli 16 SM

17.45-17.47:30

TV/TapErä/SC

Minetit Elite United

14-16 SM

 

SUNNUNTAI 9.4.

 

Aika

Seura

Joukkue

Sarja

7.30-7.32:30

Haka Gym

Pippurit Siniset

8-10 v

7.32:30-7.35

Haka Gym

Pippurit Turkoosit

8-10 v

7.35-7.37:30

Haka Gym

Cinnamon

10-12 v

7.37:30-7.40

Vammalan Naisvoimistelijat

Corallit

12-14 kilpa

7.40-7.42:30

Toijalan Voimistelu ja Liikunta

Freija

10-12 v

7.42:30-7.45

Toijalan Voimistelu ja Liikunta

Fiore

12-14 kilpa

7.45-7.47:30

Hämeenlinnan Voimisteluseura

Rosaliinat

12-14 kilpa

7.47:30-7.50

Hämeenlinnan Voimisteluseura

Spiraliinat

14-16 kilpa

7.50-7.52:30

Huittisten Voimistelu ja Liikunta EI HARJOITTELE

Lumie

10-12 v

7.52:30-7.55

Huittisten Voimistelu ja Liikunta EI HARJOITTELE

Viole

12-14 kilpa

7.55-7.57:30

Forssan Naisvoimistelijat

Taika A

8-10 v

7.57:30-8.00

Forssan Naisvoimistelijat

Jäähile

10-12 v

8.00-8.02:30

Forssan Naisvoimistelijat

Lumitähdet

16-20 kilpa

8.02:30-8.05

Liikuntaseura Pori

Zirkonium

10-12 v

8.05-8.07:30

Liikuntaseura Pori

Mimosa

16-20 kilpa

8.07:30-8.10

Muuramen Syke

SnowDrop

10-12 v

8.10-8.12:30

TVS Illusion

Efise 08

8-10 v

8.12:30-8.15

TVS Illusion

Kilpa Illusion Valentine

12-14 kilpa

8.15-8.17:30

TVS Illusion

Illusion Valentine

12-14 SM

8.17:30-8.20

TVS Illusion

Kilpa Illusion

16-20 kilpa

8.20-8.22:30

TVS Illusion

Kilpa Illusion jr

16-20 kilpa

8.22:30-8.25

Jyväskylän Naisvoimistelijat

Belidea

8-10 v

8.25-8.27:30

Jyväskylän Naisvoimistelijat

Beliatta

10-12 v

8.27:30-8.30

Jyväskylän Naisvoimistelijat

Belinda

10-12 v

8.30-8.32:30

Jyväskylän Naisvoimistelijat

Belissa

10-12 v

8.32:30-8.35

Jyväskylän Naisvoimistelijat

Celer

12-14 SM

8.35-8.37:30

Jyväskylän Naisvoimistelijat

Auria

14-16 kilpa

8.37:30-8.40

Jyväskylän Naisvoimistelijat

Lumo

14-16 SM

8.40-8.42:30

Jyväskylän Naisvoimistelijat

Viola

16-20 kilpa

8.42:30-8.45

Jyväskylän Naisvoimistelijat

Sirius Nova

yli 16 SM

8.45-8.47:30

Jyväskylän Naisvoimistelijat

Vanlijat

yli 18 kilpa

8.47:30-8.50

Tikkakosken Voimistelu- ja Liikuntaseura

Zibenit

8-10 v

8.50-8.52:30

Tikkakosken Voimistelu- ja Liikuntaseura

Mimoce

10-12 v

8.52:30-8.55

Tikkakosken Voimistelu- ja Liikuntaseura

Muruset

12-14 kilpa

8.55-8.57:30

Lahjan Tytöt

Valerie

12-14 SM

8.57:30-9.00

Lahjan Tytöt

Verla

12-14 SM

9.00-9.02:30

Lahjan Tytöt

Blue Jr

14-16 kilpa

9.02:30-9.05

Lahjan Tytöt

Blue

16-20 kilpa

9.05-9.07:30

Olarin Voimistelijat

Atomit 05

12-14 SM

9.07:30-9.10

Olarin Voimistelijat

Team Atomit

12-14 SM

9.10-9.12:30

TAUKO

 

 

9.12:30-9.15

Seinäjoen Voimistelijat

Liliac

12-14 kilpa

9.15-9.17:30

Seinäjoen Voimistelijat

Minesia

14-16 kilpa

9.17:30-9.20

Seinäjoen Voimistelijat

Godetia

yli 18 kilpa

9.20-9.22:30

Liikuntaseura Vaasa-Tytöt

Felis

12-14 kilpa

9.22:30-9.25

Suonenjoen Naisvoimistelijat EI HARJOITTELE

Lauha

10-12 v

9.25-9.27:30

Suonenjoen Naisvoimistelijat EI HARJOITTELE

Louna

12-14 SM

9.27:30-9.30

Kuopion Reippaan Voimistelijat

Adalmiinat X

8-10 v

9.30-9.32:30

Kuopion Reippaan Voimistelijat

Adalmiinat Y

8-10 v

9.32:30-9.35

Kuopion Reippaan Voimistelijat

Anelmat Flex

10-12 v

9.35-9.37:30

Kuopion Reippaan Voimistelijat

Anelmat Point

10-12 v

9.37:30-9.40

Kuopion Reippaan Voimistelijat

Anelmat X

10-12 v

9.40-9.42:30

Kuopion Reippaan Voimistelijat

Alinat X

12-14 kilpa

9.42:30-9.45

Kuopion Reippaan Voimistelijat

Alinat Y

12-14 kilpa

9.45-9.47:30

Kuopion Reippaan Voimistelijat

Ariella

14-16 kilpa

9.47:30-9.50

Kuopion Reippaan Voimistelijat

Aveo

yli 18 kilpa

9.50-9.52:30

Kellon Työväen Urheilijat

Pionit

16-20 kilpa

9.52:30-9.55

Kuusamon Naisvoimistelijat

Lilia

16-20 kilpa