Suoritusjärjestys

Joukkuevoimistelun Tampere Cup 9.4.2017

Lomittainen suoritusjärjestys

 

Päivitetty 29.3.

 

 

  
 16-20 kilpasarja 12-14 SM-sarja
1.Tanssi- ja Voimisteluseura Illusion - Kilpa Illusion2.Jyväskylän Naisvoimistelijat - Celer
 ESITYS   
3.Tampereen Voimistelijat - Onella4.Suonenjoen Naisvoimistelijat - Louna
5.Liikuntaseura Pori - Mimosa6.Tampereen Voimistelijat - Meea
7.Forssan Naisvoimistelijat - Lumitähdet8.Tampereen Työväen Naisvoimistelijat - Vida
9.Jyväskylän Naisvoimistelijat - Viola10.Tampereen Voimistelijat - Team Meea
11.Kellon Työväen Urheilijat - Pionit12.Lahjan Tytöt - Valerie
13.Lahjan Tytöt - Blue14.Lahjan Tytöt - Verla
15.Tanssi- ja Voimisteluseura Illusion - Kilpa Illusion Jr16.Rantaperkiön Isku - ISKU AGG Idra
17.Kuusamon Naisvoimistelijat - Lilia18.Tanssi- ja Voimisteluseura Illusion - Illusion Valentine
19.Rantaperkiön Isku - Isku Kilpa Sr20.Olarin Voimistelijat - Team Atomit
21.Rantaperkiön Isku - Isku Kilpa Jr22.Olarin Voimistelijat - Atomit 05
    
TAUKO 20 min, palkintojenjako 16-20 k ja 12-14 SM
    
 yli 18 kilpasarja 8-10 vuotiaiden sarja
23.Seinäjoen Voimistelijat - Godetia24.Tikkakosken Voimistelu- ja Liikuntaseura - Zibenit
25.Kuopion Reippaan Voimistelijat - Aveo26.Tanssi- ja Voimisteluseura Illusion - Efise 08
27.Jyväskylän Naisvoimistelijat - Vaniljat28.Haka Gym / Pippurit Siniset
29.Tampereen Työväen Naisvoimistelijat - Kofore30.Tampereen Työväen Naisvoimistelijat - Ilda
31.Tampereen Voimistelijat - Minetit VerySenior32.Tampereen Voimistelijat - Aura
 14-16 kilpasarja 8-10 vuotiaiden sarja jatkuu
33.Seinäjoen Voimistelijat - Minesia34.Lempäälän Pandat - Verde
35.Nokian Voimisteluseura - Fannit36.Forssan Naisvoimistelijat - Taika A
37.Tampereen Voimistelijat - Onette38.Haka Gym / Pippurit Turkoosit
39.Tampereen Voimistelijat - Onessia40.Kuopion Reippaan Voimistelijat - Adalmiinat Y
41.Kuopion Reippaan Voimistelijat - Ariella42.Rantaperkiön Isku - Iris 08
43.Tampereen Voimistelijat - Onette Jr PERUNUT44.Kuopion Reippaan Voimistelijat - Adalmiinat X
45.Hämeenlinnan Voimisteluseura - Spiraliinat46.Lempäälän Pandat - Bianco
47.Lahjan Tytöt - Blue Jr48.Nokian Voimisteluseura - Vionat
49.Ylöjärven Isku - Valo50.Tampereen Työväen Naisvoimistelijat - Atla
51.Tampereen Työväen Naisvoimistelijat - Polaris52.Tampereen Voimistelijat - Serena
53.Rantaperkiön Isku - Isku Kilpa Nikhi54.Jyväskylän Naisvoimistelijat - Belidea
55.Jyväskylän Naisvoimistelijat - Auria56.Rantaperkiön Isku - ISKU AGG Iris
  57.Tampereen Kisatoverit - Veronica
    
TAUKO 30 min, palkintojenjako yli 18 k, 14-16 k ja 8-10 kunniamaininnat
    
 12-14 kilpasarja 10-12 vuotiaiden sarja
58.59.Haka Gym - Cinnamon
60.Tampereen Yritys - Ixia61.Tampereen Työväen Naisvoimistelijat - Aida
62.Tikkakosken Voimistelu- ja Liikuntaseura - Muruset63.Kuopion Reippaan Voimistelijat - Anelmat Flex
64.Vammalan Naisvoimistelijat - Corallit65.Rantaperkiön Isku - ISKU AGG Isla
66.Kuopion Reippaan Voimistelijat - Alinat X67.Kuopion Reippaan Voimistelijat - Anelmat X
68.Hämeenlinnan Voimisteluseura - Rosaliinat69.Forssan Naisvoimistelijat - Jäähile
70.Nokian Voimisteluseura - Eledia71.Liikuntaseura Pori - Zirkonium
72.Toijalan Voimistelu ja Liikunta - Fiore73.Kuopion Reippaan Voimistelijat - Anelmat Point
74.Kuopion Reippaan Voimistelijat - Alinat Y75.Nokian Voimisteluseura - Team Pink
76.Tampereen Voimistelijat - Rosette77.Rantaperkiön Isku - Isla 05
    
TAUKO 10 min
    
78.Huittisten Voimistelu ja Liikunta - Viole79.Tampereen Työven Naisvoimistelijat - Fiona
80.Rantaperkiön Isku - Idra 0481.Tampereen Voimistelijat - Meea Jr
82.83.Toijalan Voimistelu ja Liikunta - Freija
84.Seinäjoen Voimistelijat - Liliac85.Jyväskylän Naisvoimistelijat - Belinda
86.Tampereen Voimistelijat - Onessia Jr87.Jyväskylän Naisvoimistelijat - Belissa
88.Tanssi- ja Voimisteluseura Illusion - Kilpa Illusion Valentine89.Huittisten Voimistelu ja Liikunta - Lumie
90.Rantaperkiön Isku - Isku Kilpa Idra91.Tampereen Voimistelijat - Team Minetit
 14-16 SM-sarja 10-12 vuotiaiden sarja jatkuu
92.Tampereen Voimistelijat/Tapanilan Erä/SC Vantaa - Minetit Elite United93.Muuramen Syke - SnowDrop
94.Jyväskylän Naisvoimistelijat - Lumo95.Nokian Voimisteluseura - Firella
 yli 16 vuotiaiden SM-sarja 10-12 vuotiaiden sarja jatkuu
96.Tampereen Voimistelijat  - Minetit97.Tikkakosken Voimistelu- ja Liikuntaseura - Mimoce
98.Jyväskylän Naisvoimistelijat - Sirius Nova99.Jyväskylän Naisvoimistelijat - Beliatta
 ESITYS 100.Suonenjoen Naisvoimistelijat - Lauha
 ESITYS   
 Liikuntaseura Vaasa-Tytöt - Felis
 Ylöjärven Isku - Kaisla