Ilmoittautuneet joukkueet

Ilmoittautuneet joukkueet, JV Tampere Cup 9.4.

Ajantasaisen tilanteen sekä ilmoittautumisen löydät Kisapalvelusta.

 

8-10 vuotiaiden sarja:

Adalmiinat X - Kuopion Reippaan Voimistelijat

Adalmiinat Y - Kuopion Reippaan Voimistelijat

Atla - Tampereen Työväen Naisvoimistelijat

Aura - Tampereen Voimistelijat

Belidea - Jyväskylän Naisvoimistelijat

Bianco - Lempäälän Pandat

Efise 08 - TVS Illusion

Ilda - Tampereen Työväen Naisvoimistelijat

Iris 08 - Rantaperkiön Isku

ISKU AGG Iris - Rantaperkiön Isku

Pippurit Siniset - Haka Gym

Pippurit Turkoosit - Haka Gym

Serena - Tampereen Voimistelijat

Taika A - Forssan Naisvoimistelijat

Verde - Lempäälän Pandat

Veronica - Tampereen Kisatoverit

Vionat - Nokian Voimisteluseura

Zibenit - Tikkakosken Voimistelu- ja Liikuntaseura

 

10-12 vuotiaiden sarja:

Aida - Tampereen Työväen Naisvoimistelijat

Anelmat Flex - Kuopion Reippaan Voimistelijat

Anelmat Point - Kuopion Reippaan Voimistelijat

Anelmat X - Kuopion Reippaan Voimistelijat

Beliatta - Jyväskylän Naisvoimistelijat

Belinda - Jyväskylän Naisvoimistelijat

Belissa - Jyväskylän Naisvoimistelijat

Cinnamon - Haka Gym

Fiona - Tampereen Työväen Naisvoimistelijat

Firella - Nokian Voimisteluseura

Freija - Toijalan Voimistelu ja Liikunta

ISKU AGG Isla - Rantaperkiön Isku

Isla 05 - Rantaperkiön Isku

Jäähile - Forssan Naisvoimistelijat

Lauha - Suonenjoen Naisvoimistelijat

Lumie - Huittisten Voimistelu ja Liikunta

Meea Jr - Tampereen Voimistelijat

Mimoce - Tikkakosken Voimistelu- ja Liikuntaseura

SnowDrop - Muuramen Syke

Team Minetit - Tampereen Voimistelijat

Team Pink - Nokian Voimisteluseura

Zirkonium - Liikuntaseura Pori

 

12-14 vuotiaiden kilpasarja:

Alinat X - Kuopion Reippaan Voimistelijat

Alinat Y - Kuopion Reippaan Voimistelijat

Corallit - Vammalan Naisvoimistelijat

Eledia - Nokian Voimisteluseura

Felis - Liikuntaseura Vaasa-Tytöt

Fiore - Toijalan Voimistelu ja Liikunta

Idra 04 - Rantaperkiön Isku

Isku Kilpa Idra - Rantaperkiön Isku

Ixia - Tampereen Yritys

Kaisla - Ylöjärven Isku

Kilpa Illusion Valentine - TVS Illusion

Liliac - Seinäjoen Voimistelijat

Muruset - Tikkakosken Voimistelu- ja Liikuntaseura

Onessia Jr - Tampereen Voimistelijat

Rosaliinat - Hämeenlinnan Voimisteluseura

Rosette - Tampereen Voimistelijat

Viole - Huittisten Voimistelu ja Liikunta

 

12-14 vuotiaiden SM-sarja:

Atomit 05 - Olarin Voimistelijat

Celer - Jyväskylän Naisvoimistelijat

Illusion Valentine - TVS Illusion

ISKU AGG Idra - Rantaperkiön Isku

Louna - Suonenjoen Naisvoimistelijat

Meea - Tampereen Voimistelijat

Team Atomit - Olarin Voimistelijat

Team Meea - Tampereen Voimistelijat

Valerie - Lahjan Tytöt

Verla - Lahjan Tytöt

Vida - Tampereen Työväen Naisvoimistelijat

 

14-16 vuotiaiden kilpasarja:

Ariella - Kuopion Reippaan Voimistelijat

Auria - Jyväskylän Naisvoimistelijat

Blue Jr - Lahjan Tytöt

Fannit - Nokian Voimisteluseura

Isku Kilpa Nikhi - Rantaperkiön Isku

Minesia - Seinäjoen Voimistelijat

Onessia - Tampereen Voimistelijat

Onette - Tampereen Voimistelijat

Onette Jr - Tampereen Voimistelijat

Polaris - Tampereen Työväen Naisvoimistelijat

Spiraliinat - Hämeenlinnan Voimisteluseura

Valo - Ylöjärven Isku

 

14-16 vuotiaiden SM-sarja:

Lumo - Jyväskylän Naisvoimistelijat

Minetit Elite United - Tampereen Voimistelijat/Tapanilan Erä/SC Vantaa

 

16-20 vuotiaiden kilpasarja:

Blue - Lahjan Tytöt

Isku Kilpa Jr - Rantaperkiön Isku

Isku Kilpa Sr - Rantaperkiön Isku

Kilpa Illusion - TVS Illusion

Kilpa Illusion Jr - TVS Illusion

Lilia - Kuusamon Naisvoimistelijat

Lumitähdet - Forssan Naisvoimistelijat

Mimosa - Liikuntaseura Pori

Onella - Tampereen Voimistelijat

Pionit - Kellon Työväen Urheilijat

Viola - Jyväskylän Naisvoimistelijat

 

yli 16 vuotiaiden SM-sarja:

Sirius Nova - Jyväskylän Naisvoimistelijat

Minetit - Tampereen Voimistelijat

 

yli 18 vuotiaiden kilpasarja:

Aveo - Kuopion Reippaan Voimistelijat

Godetia - Seinäjoen Voimistelijat

Kofore - Tampereen Työväen Naisvoimistelijat

Minetit VerySenior - Tampereen Voimistelijat

Vaniljat - Jyväskylän Naisvoimistelijat

 

päivitetty 7.3. klo 14.30