Suoritusjärjestys

Suoritusjärjestys, blokki 1

    
 SeuraJoukkue / YksilöLaji
1.Tampereen Työväen NaisvoimistelijatPäivänsäteet TJV
2.Hämeenlinnan VoimisteluseuraJadeliinatJV
3.Nokian VoimisteluseuraLimet-10JV
4.Lempäälän PandatRossoJV
5.Rantaperkiön IskuRoosa ToppariRV
6.Haka GymNeilikat PinkitJV
7.Tampereen VoimistelijatTiukuJV
8.Valkeakosken Koskenpojat PERUNUTEino TanskanenKA
9.Toijalan Voimistelu ja LiikuntaRosetatJV
10.Rantaperkiön IskuSydänkeijut 10JV
11.Kankaanpään VoimistelijatTanssiryhmä BrixietTANSSI
12.Tampereen Työväen NaisvoimistelijatIldaJV
13.Nokian VoimisteluseuraTeam LimeJV
14.Lempäälän PandatCelesteJV
15.Tampereen YritysLiliaJV
16.Rantaperkiön IskuLaura KantoRV
17.Tampereen Työväen NaisvoimistelijatPäivänsäteet SJV
18.Forssan NaisvoimistelijatTaikaJV
19.Tampereen Voimistelijat EleaJV
20.Rantaperkiön IskuSydänkeijut 09JV
21.Nokian VoimisteluseuraElli Kemppainen ja Linda LuodeKA
22.Tampereen Työväen NaisvoimistelijatKuunsäteetJV
23.Toijalan Voimistelu ja LiikuntaPrillatJV
24.Rantaperkiön IskuSydänkeijutJV
25.Nokian VoimisteluseuraLimet-09JV
26.Rantaperkiön IskuEmilia NieminenRV
27.Lempäälän PandatNeraJV
28.Haka GymNeilikat LilatJV
29.Valkeakosken KoskenpojatMeritähdet: Aino, Fiia, InnaKA

 

 

Suoritusjärjestys, blokki 2

    
 SeuraJoukkue / YksilöLaji
1.Jyväskylän Voimistelijat-79Palonen DeliaRV
2.Jyväskylän NaisvoimistelijatFerrumJV
3.Vammalan Naisvoimistelijat Korennot XJV
4.Tikkakosken Voimistelu- ja LiikuntaseuraZubutJV
5.Jyväskylän Voimistelijat-79Kvick LumiRV
6.Huittisten Voimistelu ja liikuntaSaaga UsvaJV
7.Jyväskylän NaisvoimistelijatBriiaJV
8.Ylöjärven IskuKasteJV
9.Rantaperkiön IskuMeeri TuominenRV
10.Tanssi- ja Voimisteluseura IllusionTeam IlianaJV
11.Jyväskylän NaisvoimistelijatForestaJV
12.Tikkakosken Voimistelu- ja LiikuntaseuraSeirenJV
13.Jyväskylän Voimistelijat-79Lehto JuliaRV
14.Rantaperkiön IskuIris 08JV
15.Jyväskylän NaisvoimistelijatFeriaJV
16.Vammalan Naisvoimistelijat KolibritJV
17.Huittisten Voimistelu ja liikuntaAavaTANSSI
18.Liikuntaseura PoriCeriumJV
19.Jyväskylän NaisvoimistelijatZionaJV
20.Tanssi- ja Voimisteluseura IllusionEfise 09JV
21.Rantaperkiön IskuLotta ParonenRV
22.Jyväskylän NaisvoimistelijatFaunaJV
23.Vammalan Naisvoimistelijat Korennot SJV
24.Ylöjärven IskuKuutarJV
25.Jyväskylän NaisvoimistelijatFarniaJV
26.Jyväskylän Voimistelijat-79Ritanen JadeRV
27.Rantaperkiön IskuIris 07JV
28.Jyväskylän NaisvoimistelijatBriannaJV
29.Huittisten Voimistelu ja liikuntaSaaga SumuJV
30.Rantaperkiön IskuElsa YlönenRV
31.Jyväskylän NaisvoimistelijatZaraJV
32.Tampereen KisatoveritIsabellaJV