Ilmoittautuneet

Ilmoittautuneet, Stara-aluetapahtuma 8.4.

Ajantasaisen tilanteen sekä ilmoittautumisen löydät Kisapalvelusta.

 

JOUKKUEVOIMISTELU

Brianna - Jyväskylän Naisvoimistelijat

Briia - Jyväskylän Naisvoimistelijat

Celeste - Lempäälän Pandat

Cerium - Liikuntaseura Pori

Efise 09 - TVS Illusion

Elea - Tampereen Voimistelijat

Farnia - Jyväskylän Naisvoimistelijat

Fauna - Jyväskylän Naisvoimistelijat

Feria - Jyväskylän Naisvoimistelijat

Ferrum - Jyväskylän Naisvoimistelijat

Foresta - Jyväskylän Naisvoimistelijat

Ilda - Tampereen Työväen Naisvoimistelijat

Iris 07 - Rantaperkiön Isku

Iris 08 - Rantaperkiön Isku

Isabella - Tampereen Kisatoverit

Jadeliinat - Hämeenlinnan Voimisteluseura

Kaste - Ylöjärven Isku

Kolibrit - Vammalan Naisvoimistelijat

Korennot S - Vammalan Naisvoimistelijat

Korennot X - Vammalan Naisvoimistelijat

Kuunsäteet - Tampereen Työväen Naisvoimistelijat

Kuutar - Ylöjärven Isku

Lilia - Tampereen Yritys

Limet-09 - Nokian Voimisteluseura

Limet-10 - Nokian Voimisteluseura

Neilikat Lilat - Haka Gym

Neilikat Pinkit - Haka Gym

Nera - Lempäälän Pandat

Prillat - Toijalan Voimistelu ja Liikunta

Päivänsäteet S - Tampereen Työväen Naisvoimistelijat

Päivänsäteet T - Tampereen Työväen Naisvoimistelijat

Rosetat - Toijalan Voimistelu ja Liikunta

Rosso - Lempäälän Pandat

Saaga Sumu - Huittisten Voimistelu ja Liikunta

Saaga Usva - Huittisten Voimistelu ja Liikunta

Seiren - Tikkakosken Voimistelu- ja Liikuntaseura

Sydänkeijut - Rantaperkiön Isku

Sydänkeijut 09 - Rantaperkiön Isku

Sydänkeijut 10 - Rantaperkiön Isku

Taika - Forssan Naisvoimistelijat

Team Iliana - TVS Illusion

Team Lime - Nokian Voimisteluseura

Tiuku - Tampereen Voimistelijat

Zara - Jyväskylän Naisvoimistelijat

Ziona - Jyväskylän Naisvoimistelijat

Zubut - Tikkakosken Voimistelu- ja Liikuntaseura

 

KILPA-AEROBIC

Eino Tanskanen - Valkeakosken Koskenpojat

Elli Kemppainen ja Linda Luode - Nokian Voimisteluseura

Meritähdet: Fiia Kytöviita, Inna Lehto, Aino Järvinen - Valkeakosken Koskenpojat

 

RYTMINEN VOIMISTELU

Elsa Ylönen - Rantaperkiön Isku

Emilia Nieminen - Rantaperkiön Isku

Kvick Lumi - Jyväskylän Voimistelijat-79

Laura Kanto - Rantaperkiön Isku

Lehto Julia - Jyväskylän Voimistelijat-79

Lotta Paronen - Rantaperkiön Isku

Meeri Tuominen - Rantaperkiön Isku

Palonen Delia - Jyväskylän Voimistelijat-79

Ritanen Jade - Jyväskylän Voimistelijat-79

Roosa Toppari - Rantaperkiön Isku

 

TANSSI JA TANSSILLINEN VOIMISTELU

Aava - Huittisten Voimistelu ja Liikunta

Tanssiryhmä Brixiet - Kankaanpään Voimistelijat

 

päivitetty 9.3. klo 15.10