Suoritusjärjestys

SUORITUSJÄRJESTYS


yli 35 vuotiaat

yli 25 vuotiaat
1.Antique JrTampereen Työväen Naisvoimistelijat2.Iskuttaret jrRantaperkiön Isku





yli 45 vuotiaat
3.KäpyYlöjärven Isku4.Antique Tampereen Työväen Naisvoimistelijat
5.OnemoreTampereen Voimistelijat

10-12 vuotiaat


Taitosarja6.Minetit KidsTampereen Sisu PERUNUT
7.Iria10 blackRantaperkiön Isku8.KasteYlöjärven Isku
9.Kipinäkeijut -11Rantaperkiön Isku10.VeronicaTampereen Kisatoverit
11.Liljat ITampereen Sisu12.Iris07Rantaperkiön Isku
13.Kipinäkeijut -12Rantaperkiön Isku14.Iris08Rantaperkiön Isku
15.FidiaTampereen Työväen Naisvoimistelijat16.DavaTampereen Työväen Naisvoimistelijat
17.Iria10 whiteRantaperkiön Isku18.IsabellaTampereen Kisatoverit
19.Liljat LTampereen Sisu20.Isku AGG IrisRantaperkiön Isku
21.RoseliaTampereen Voimistelijat22.Team KuutarYlöjärven Isku
23.FixiaTampereen Työväen Naisvoimistelijat24.KolibritVammalan Naisvoimistelijat
25.SäihkeetPirkkalan Viri26.DreeaTampereen Työväen Naisvoimistelijat



27.Iris KidsRantaperkiön Isku



28.KuutarYlöjärven Isku





14-16 vuotiaat kilpasarja


yli 16 vuotiaat harrastesarja29.KaislaYlöjärven Isku
30.Isku SeñoritasRantaperkiön Isku31.Isku Kilpa jrRantaperkiön Isku
32.RosaTampereen Voimistelijat

yli 16 vuotiaat SM-sarja



33.Minetit FireTampereen Sisu
34.Team KLMRantaperkiön Isku35.MinetitTampereen Sisu
36.DitellaTampereen Kisatoverit


37.OnesosTampereen Voimistelijat




TAUKO

TAUKO





yli 16 vuotiaat kilpasarja


8-10 vuotiaat38.Isku kilpa NikhiRantaperkiön Isku
39.ViimaYlöjärven Isku40.Minetit Very SeniorTampereen Sisu
41.Isku AGG IriaRantaperkiön Isku42.Nikhi SrRantaperkiön Isku





14-16 vuotiaat SM-sarja
43.SerenaTampereen Voimistelijat44.Isku AGG IdraRantaperkiön Isku 
45.Minetit MinixTampereen Sisu46.VidaTampereen Työväen Naisvoimistelijat





12-14 vuotiaat harrastesarja
47.VäreYlöjärven Isku48.KiteetVammalan Naisvoimistelijat
49.Minetit MiniTampereen Sisu50.Rose MinitTampereen Voimistelijat





12-14 vuotiaat kilpasarja
51.FidexTampereen Työväen Naisvoimistelijat52.OnefiaTampereen Voimistelijat
53.Iria 09Rantaperkiön Isku54.Isku Kilpa IslaRantaperkiön Isku


12-14 vuotiaat SM-sarja

14-16 vuotiaat harrastesarja
55.Isku AGG IslaRantaperkiön Isku 56.RoseTampereen Voimistelijat
57.Minetit Pre JuniorTampereen Sisu58.Isku Kilpa IdraRantaperkiön Isku
59.FionaTampereen Työväen Naisvoimistelijat60.Rose JRTampereen Voimistelijat






PALKINTOJENJAKO