Lämppäputki

Lämppäputki alkaa alakerrasta. jokaiselle joukkueelle on nimetty lähtötila, josta ohjataan yläkertaan takakäytävän kautta harjoitusalueelle ja siitä kilpailumatolle. Joukkueet huolehtivat itse, että ovat ajallaan lämppäputken aloitustilassa!

Alakerran aloitustiloissa yhteensä 4 joukkuetta

Alakerrasta siirtyminen/takakäytävä (yksi joukkue)

”Keskittymistila” (yksi joukkue)

Maton takana (kaksi joukkuetta kerrallaan)

Valmistautuminen verhon takana (yksi joukkue)

*Tauon aikana lämppäputkessa vain 6 ensimmäiseksi suorittavaa joukkuetta.


Lämppäputken aloitustilat LAUANTAI

ENNEN TAUKOA

LUOKKA 108 (2 joukkuetta kerrallaan) pukuhuonekäytävä

1 Rose Minit - TV         2 Spix - TuPy

5 Mimoce - TiVoLi       6 Spixie - TuPy

9 Nano - KaKV             10 Releve Primaire - KoKi

13 Solina - HaHe          14 Väre - YLI

17 Rosefia - TV             18 Viima - YLI

21 Iksiat Adea - KTU   22 Elixiria Mini 10 - ES

25 Selena - ReRa         26 Kidella Lila - HaHe

29 Zafira Arabesque – KoKi 30 Fidia - TTNV

33 Xinnia - KeInto       34 Selea - ReRa

37 Mirasos - KoKi        38 Releve Minit - TuJy

40 Diosa - OuTa          41 Elixiria Pre Junior - ES 


LUOKKA 132 (1 joukkue kerrallaan) kuntosalikäytävän perällä

3 Arella L - LGF

7 Ignezia - KNV

11 Lumie - HVoLi

15 Dina – KaKV

19 Solina - ReRa

23 Attitude Novice Junior - AS

27 Iksiat Nada - KTU

31 Isla - RaIsku

35 Elea - KTU

39 Elixir - ES


LUOKKA 134 (1 joukkue kerrallaan) kuntosalin vieressä

4 Giselle - LieLu

8 Fidex - TTNV

12 Kidella Pink - HaHe

16 Taiga - HVoLi

20 Elixiria Mini 09 - ES

24 Releve Petit - KoKi

28 Iria - RaIsku

32 Elinor - ES

36 Team Selea - ReRa

Esitys STRASSIKEIJUT -RAISKU


TAUON JÄLKEEN

LUOKKA 108 (2 joukkuetta kerrallaan) pukuhuone käytävä

42 Rose - TV 43 Iksiat Vila - KTU

46 Rosa - KTU 47 Releve Kids - TuJy

50 Seciar – ReRa 51 Sabine - ReRa

54 Kilpa Jr - RaIsku 55 Dava - TTNV

58 Kaisla – YLI 59 Kristallit Divus - HaHe

62 Aforia - TapErä 63 Tigris - LieLu

66 Stilla - HaHe 67 Iris - RaIsku

70 Valve - KuNV 71 Zafira Pirouette - KoKi

74 Valo - YLI 75 Gepardit - HeKo

78 Team KLM - ES 79 Firesse Team - OuTa

82 Nikhi Sr - RaIsku 83 Stellaria Vega - KTU

Esitys SELEA - RAISKU 87 Pionit - KTU


LUOKKA 132 (1 joukkue kerrallaan) pukuhuonekäytävän perällä

44 Minessa - KNV

48 Kidea - KTU

52 Blue Junior - LaTy

56 Blue - LaTy

60 Onesos - TV

64 Point - TuJy

68 Rentunruusut - KTU

72 Pore - KNV

76 Hengettäret Junior - MäVo

80 Xafir - KeInto

84 Syrenia - ReRa


LUOKKA 134 (1 joukkue kerrallaan) kuntosalin vieressä

45 Team Kuutar - YLI

49 Isabella - TKT

53 Kuutar - YLI

57 Zafira Attitude - KoKi

61 Denia - TTNV

65 Stellaria Edea - KTU

69 Flex Kids - TuJy

73 Stellaria Nida - KTU

77 Dreea - TTNV

81 Sydea - TuPy

85 Saaga - HVoLi